Kredyty gotówkowe z oprocentowaniem jedynie 7,99% oraz konsolidacja bez prowizji

W ramach tej promocji oprocentowanie kredytów gotówkowych w wysokości od 20 tys PLN do 50 000 PLN stanowi jedynie 7,99%.

Promocja dedykowana jest dla osób zyskujących dochody w wysokości min 3500 złotych na rękę w oparciu o umowę o pracę lub przedstawicieli wolnych zawodów takich jak stomatolodzy, lekarze weterynarii, lekarze, księgowi czy architekci prowadzący działalność gospodarczą. Prowizja z tytułu uzyskania kredytu stanowi 5 %.
Osoby chcące skonsolidować zadłużenie, a jednocześnie zyskać dodatkowe pieniądze na dowolny cel, mają możliwość skorzystać z dedykowanej, promocyjnej oferty kredytu gotówkowego. Specjalne warunki polegają na zwolnieniu z prowizji z tytułu uzyskania kredytu. Oprocentowanie stanowi 11,99%. Ofertą specjalną objęte są kredyty w wysokości od 20 tys złotych do 150 tys PLN. Wymogiem skorzystania z promocji jest przeznaczenie przynajmniej 50% udzielonej kwoty kredytu na konsolidację zobowiązań w innych bankach, oraz brak obecnie kredytu w Deutsche Bank PBC na dzień złożenia wniosku.

Z obu promocji mają możliwość skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy do 31.08.2013 oraz podpiszą Umowę do 19.09.2013.

Więcej można dowiedzieć się na:

https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki.html

http://www.forum-kredytowe.pl/f127/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *