Justyna Kowalczyk w reklamie Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank wystartował z nową kampanię produktową po fuzji prawnej obu banków. Spot reklamujący “Kredyt na Miarę” bez odsetek można zobaczyć w telewizji od 11 lutego. Bohaterką materiału jest Justyna Kowalczyk, pierwsza w rankingu światowym narciarka biegowa i ambasadorka Raiffeisen Polbank.

Koncepcja reklamy opiera się na analogii między sportowym wysiłkiem a konstrukcją Kredytu na Miarę bez odsetek. W czasie uprawiania sportu zwykle łatwiej jest podjąć większy wysiłek na początku treningu niż na końcu. Dlatego “Kredyt na Miarę” zbudowany jest w taki sposób, aby całość jego kosztów spłacić bezpośrednio po zaciągnięciu zobowiązania. Następnie można korzystać z pożyczki, nie martwiąc się odsetkami, gdyż wynoszą 0%.

Kampania reklamowa w telewizji potrwa od 11 lutego i potrwa do 31 marca bieżącego roku. Spot w dwóch wersjach: 30- i 15- sekundowej będzie emitowany w stacjach ogólnopolskich (TVP1, TVP2, Polsat, TVN) oraz tematycznych (m.in. TVN24, Polsat News, TVP Info, Polsat Sport, TVP Sport, Discovery Channel, Planete, TVN Style, TVN Turbo).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *