Nowe ceny kredytów w BNP Paribas

„Porozmawiajmy o Twoich planach” – pod takim hasłem BNP Paribas Bank rozpoczyna kampanię promocyjną kredytu gotówkowego i samochodowego na lepszych warunkach cenowych.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas Banku to oferta dla ludzi, którzy potrzebują pieniędzy na realizację dowolnego planu o wartości maksymalnie 100 tys. zł. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8,9 proc., będą mieli obowiązek wziąć kredyt gotówkowy w kwocie minimum 20 tys. zł maksymalnie na okres 60 miesięcy oraz posiadać lub założyć w banku konto z pakietem M lub L.

BNP Paribas udostępnia w ramach oferty promocyjnej także kredyt samochodowy z oprocentowaniem od 6,9 proc. w skali roku na zakup pojazdu nowego lub używanego do 10 lat na kwotę maksymalną do 500 000 zł. Warunkiem uzyskania takiego oprocentowania jest, tak jak w przypadku kredytu gotówkowego, posiadanie konta osobistego z pakietem M lub L. Warunkowo z promocji może skorzystać osoba, która posiada kredyt samochodowy przyznany przez inny bank i zamierza dokonać jego refinansowania (dotyczy pojazdów do 8 lat).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *